testing job in vilnius, LT

Testuotojas (-a)
Vilnius, Kaunas

Darbo pobūdis:
-klaidų nustatymas ir tinkamas jų aplinkybių suformulavimas, apibūdinimas;-užtikrinimas, kad programa atitinka funkcinius ir biznio reikalavimus;-užtikrinimas, kad programa atitinka nefukcinius reikalavimus. -testavimo atvejų ir tikrinimo sąrašų sudarymas; -testavimo metrikų sekimas.
Reikalavimai kandidatui:
Aukštasis universitetinis išsilavinimas;Išsilavinimo sritis:matematika/informatika; Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis IT srityje;Testavimo žinios ir patirtis ne mažiau nei 2-3 metai;Darbo su testavimo įrankiais patirtis; Darbo su duomenų bazėmis užklausų pagalba žinios ir patirtis. Anglų kalba. Orientacija į aptarnavimą, iniciatyvumas, orientacija į tikslą, bendradarbiavimas komandoje, analitinis mąstymas, orientacija į kokybę, planavimas ir organizavimas.
Įmonė kandidatui siūlo:
darbą vienoje iš rinkos lyderės pozicijas užimančių įmonių, geras darbo sąlygas ir puikias karjeros galimybes.
CV prašome siųsti iki:
2007.09.18
Kontaktinė informacija
Konkurse galima dalyvauti tik siunčiant savo CV per topCV sistemą.
Telefonas pasiteirauti: (8-5) 276 24 97; (8 671) 97120
Kontaktinis asmuo: Ana
Kontaktinio asmens pareigos: Konsultantė

Comments

Clients should ensure that selected vendor has the well documented Information Security Management (ISM) Policy. Vendors need to provide a dedicated project and data server to their clients with audit control access on all the servers. Client should check that the Vendor’s facility is secured with smart card control access and vendor’s development team members have signed the Confidentiality agreements. In addition, the development contract should include clauses for Non-compete, Non-disclosure and non-solicitation.

Software Development Company

Popular posts from this blog

tester's day!

Retrofitting testing - what is it?