ieško ir ieškojo testuotojų - darbo skelbimuose

Programinės įrangos testuotojas

Darbo pobūdis: programinės įrangos testavimas, analizė ir įvertinimas; dokumentacijos analizė ir įvertinimas.

Reikalavimai: Interneto standartų, XML, XSL žinojimas; Oracle technologijų ir reliacinių DB išmanymas; aukštasis išsilavinimas; anglų, rusų ir lietuvių kalbos pagrindai; analitinis ir strateginis mąstymas.

Privalumai: minimalus banko veiklos, produktų bei funkcijų žinojimas; panašaus darbo patirtis.

Kokybės užtikrinimo analitikas

Reikalavimai:
Aukštasis išsilavinimas IT srityje.
Ne mažiau nei 3 metų patirtis kokybės užtikrinimo srityje.
Web aplikacijų testavimo patirtis.
Geros anglų kalbos žinios – šnekamoji ir techninė kalba.

Darbo aprašymas:
Reikalavimų analizavimas.
Testavimo apimčių nustatymas.
Testų kūrimo planavimas, organizavimas ir priežiūra.
Testų kūrimas (test cases).
Testų vykdymo planavimas, organizavimas ir priežiūra

Comments

Popular posts from this blog

Ieškomas testuotojas: ASW

Retrofitting testing - what is it?

Security testing