ieško ir ieškojo testuotojų - darbo skelbimuose

Programinės įrangos testuotojas

Darbo pobūdis: programinės įrangos testavimas, analizė ir įvertinimas; dokumentacijos analizė ir įvertinimas.

Reikalavimai: Interneto standartų, XML, XSL žinojimas; Oracle technologijų ir reliacinių DB išmanymas; aukštasis išsilavinimas; anglų, rusų ir lietuvių kalbos pagrindai; analitinis ir strateginis mąstymas.

Privalumai: minimalus banko veiklos, produktų bei funkcijų žinojimas; panašaus darbo patirtis.

Kokybės užtikrinimo analitikas

Reikalavimai:
Aukštasis išsilavinimas IT srityje.
Ne mažiau nei 3 metų patirtis kokybės užtikrinimo srityje.
Web aplikacijų testavimo patirtis.
Geros anglų kalbos žinios – šnekamoji ir techninė kalba.

Darbo aprašymas:
Reikalavimų analizavimas.
Testavimo apimčių nustatymas.
Testų kūrimo planavimas, organizavimas ir priežiūra.
Testų kūrimas (test cases).
Testų vykdymo planavimas, organizavimas ir priežiūra

Comments

Popular posts from this blog

tester's day!

Security testing